fbpx
Дозвілля
Важкий пік вже позаду, ми його пережили. Відомий ведичний астролог зробив прогноз для України на весну 2022

Відомий ведичний астролог Ігор Нехаєв поділився прогнозом на найближчий час, де розказав, коли варто бути обережними, і коли врешті усім стане легше.

 Так, за словами Ігоря Нехаєва саме сьогодні, 5 квітня відбувається планетарна війна Марса та Сатурна. Вони розійдуться вже 7 квітня і стане дійсно легше. Однак, не дивлячись на якесь полегшення ситуації, вона ще деякі дні буде дуже напруженою. Лишаються протистояння, конфлікти, напруження. Енергія війни ще лишається, при тому, в усіх сферах життя. Ми маємо зберегти спокій та витримку всередині себе.

Астролог вважає, що важкий пік вже позаду, ми його пережили.

7 квітня Марс перейде у знак Водолія та вони розійдуться з Сатурном. Ми будемо відчувати полегшення. Буде послаблення воєнних дій, войовничість буде потроху спадати.

Якщо вірити передбаченню, то з 8 квітня Меркурій вийде зі свого знаку падіння. Меркурій відповідає за логіку, переговори, інформацію, комунікації, мову. Переговори давались важче, а тепер буде шанс знайти порозуміння. Тому, ще трохи потрібно потерпіти.

Найочікуванішою ж подією весни буде перехід Юпітера, планети, що відповідає за мир, у свій знак Риби 14 квітня. Це планета милосердя та божої підтримки. Ситуація буде покращуватись. Все не відбудеться швидко. Навіть з 1 березня весна не приходять, так само і перехід Юпітера не означає, що наступного дня ми усі заживемо радісно. Однак, воєнні дії мають поступово припинятись.

Також Астролог зазначив, що черговим небезпечним моментом буде коридор затемнень, який відбудеться з 30 квітня по 16 травня. Затемнення це негативний момент, оскільки він затьмарює розум та приймаються часто неправильні рішення. Ці два тижні можуть додати проблем, однай найважчу фазу ми вже пройшли, вона позаду.

Ці періоди мають вже нам допомагати, ситуація покращуватиметься.

Миру нам усім!