fbpx
Події
Ватажка терористів “ЛНР” затримали в Києві

Терорист спочатку втік до Росії від своїх же бойовиків, а згодом приїхав у Київ для вирішення майнових питань.

Саме у спальному районі Києва одного з ватажків незаконного “козачого” збройного формування “Рим”, який перебував у розшуку, затримала Служба безпеки України.

Бандформування діяло у Довжанську (колишній Свердловськ) на окупованій території Луганщини впродовж 2014-2015 років. Угруповання тероризувало місцеве населення, займалося пограбуваннями, контрабандою вугілля та зброї.

Читайте також: Дезертира, який розстріляв бійців АТО, затримали біля Щастя

“Затриманий терорист особисто відбирав у людей автомобілі та інше майно, грабував офіси й помешкання. Відповідаючи за фінанси угруповання, він разом із ватажком бандформування Олександром Гайдеєм на прізвисько «Рим» організував постачання на контрольовану українською владою територію автомобілів, викрадених у Луганську, та в інших окупованих населених пунктах. Їх легалізація здійснювалася через залучення корупційних зв’язків бойовиків. Гроші, виручені від збуту крадених автівок, йшли терористам у кишеню або витрачались на фінансування діяльності банди”,– повідомили правоохоронці.

Через міжусобні чвари на окупованій території лідер «Риму» та його поплічник були змушені втекти до Росії. До Києва бойовик прибув для вирішення майнових питань.

На період слідства суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Читайте також: Лещенко “наїхав” на Мирославу Ґонгадзе

Джерело.