fbpx

Вагітна Олена Кравець потребує допомоги психотерапевта

Стільки гумору, що аж плакати хочеться!..
Виявляється головна гумористка «кварталівців», вагітна Олена Кравець справді потребувала допомоги спеціалістів, адже була у такому стані, що боялася за своє психічне здоров’я та життя!

Депресія настільки оволоділа Оленою, що вона була змушена терміново звернутися до лікарів і пройти лікування. Після реабілітації та психологічної допомоги вона зрозуміла, чого насправді хоче і очікує від життя:

За характером я – локомотив, мені потрібно все отримати негайно, тут і зараз. Але в останній рік-півтора зрозуміла: хочу бути слабшою – не бігти, не мчати, а довіритися, покластися, розчинитися. Залишитися собою, але, при цьому, бути разом. Так, час від часу перекласти відповідальність на чоловічі плечі, відповідати, нарешті, своїй жіночій природі. Жіноча природа – це дім, діти, спокій, рівновага, гармонія. Є чоловік, він все зробить, а я допоможу, підтримаю, якщо треба, буду поруч. І з тих пір, як я змінила парадигму, мені стало набагато легше. Сергію, мабуть, теж. Чим частіше можу покластися на чоловіка і забути про проблеми, тим нам обом комфортніше.

Саме до таких висновків прийшла акторка після відвідин свого психотерапевта. Вона знає його і консультується з ним останні 7 років. Жінка зізнається, що саме він допоміг їй все збагнути і віднайти душевну рівновагу та радість від життя.

Читайте також: У МЕРЕЖУ ПОТРАПИЛО РАРИТЕТНЕ ФОТО З ВЕСІЛЛЯ ОЛЕНИ КРАВЕЦЬ (ФОТО)

Олена визнала, що періоди зневіри та розпачу періодично повертаються до неї, але тепер, аби їх позбутися, їй варто просто залишитися наодинці з собою і все переосмислити. І тоді все налагоджується.

Бажаємо їй здоров’я і душевного спокою! Вона дуже особлива жінка для українців!

Джерело.

You cannot copy content of this page