fbpx

В євро: названа вартість проїзду по першій платній дорозі України

В “Укравтодорі” тривають дискусії на тему того, в якому напрямку повинна бути перша платна дорога. Спочатку говорили про появу першої концесійної дороги Київ – Біла Церква, але тепер дорожникам вже здається більш вигідним проект в напрямку кордону з Польщею, пишуть “Вести”.

“Найбільш доцільним проектом може бути дорога Львів – Краковець, оскільки це дорога до кордону. Орієнтовна вартість проекту – близько 600 млн євро. З огляду на те, що держава ще довго не матиме коштів на будівництво таких доріг, нам необхідно залучати інвесторів. Під час переговорів з концесіонером буде визначено концесійний період. Найбільше – це 20-30 років. Вартість проїзду становитиме близько 20 євроцентів (6,7 грн) за кілометр “, – повідомив глава” Укравтодору “Славомир Новак в фейсбуці.

Читайте також: Автоцивілка може істотно здорожчати

Також він наголосив на необхідності внести поправки до базового закону. “На підставі діючого раніше закону жоден концесіонер не прийде в Україну і не зможе працювати”, – вважає Новак.

Раніше обласна влада оголосила про плани розконсервувати масштабний проект будівництва Великої кільцевої дороги (ВКАД) навколо Києва. Якщо буде вирішено питання фінансування, почати реалізовувати його можуть уже в цьому, 2018-му, році. Експерти кажуть, що поки українські водії не готові платити, крім того, відзначають, що є більш важливі проекти по утриманню шляхів.

You cannot copy content of this page