fbpx
Політика
В українських потягах заборонять пір’яні подушки і фіранки – міністр

В українських потягах більше не буде пір’яних подушок і фіранок на вікнах, буде введений європейський сервіс, який відповідає гігієні і зручності.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“На наступному тижні відбудеться зустріч з громадськими активістами, під час якої розглянуть нові маршрути на зимовий сезон, і робота з громадськістю буде формалізована. А це значить, що в УЗ нарешті буде дієвий механізм зворотного зв’язку за зручністю графіків, комфортності поїздів, а платники податків і пасажири УЗ зможуть впливати на це “, – повідомив Омелян.

За його словами, попередньо є рішення про безперебійну роботу Wi-Fi в поїздах і впровадженні електронного квитка на електричках. З наступного тижня починається обговорення.

“Будуть внесені зміни в стандарти, відмовимося від подушок” на пір’ї “і ковдр в пилу. Цікава особливість: як тільки відмовилися від корупційних схем при закупівлі миючих розчинів – відразу стало можливим відмити вагони від багаторічного бруду. І, так, знімемо фіранки, виключно ролети на вікнах “, – повідомив Омелян.

До грудня 2016 року всі квитки, назви станцій, оголошення, інформація на табло буде вестися виключно українською та англійською мовами. Одночасно в УЗ працюють над декомунізацією назв станцій.

Читайте також: “УКРЗАЛІЗНИЦЯ” ОБІЦЯЄ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ “ВИВЕСТИ З КУЩІВ” ДВОПОВЕРХОВИЙ ПОТЯГ SKODA

Джерело.

Related Post