fbpx

В Україні затримали брата Саакашвілі

Давида Саакашвілі було затримано за порушення режиму перебування в країні.

Українськими правоохоронцями було затримано брата екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі Давида. Про це заявив екс-радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива в коментарі “112 Україна“.

Читайте також:  МЗС попереджає про тимчасові труднощі при оформленні закордонного паспорту

“Було затримано брата Михайла Саакашвілі за порушення режиму перебування в країні. Імміграційна служба і поліція затримали його і готують до депортації”, – заявив він.

Пізніше Михайло Саакашвілі підтвердив інформацію про затримання брата представниками МВС України на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні на світанку 8 представників МВС Авакова затримали мого брата Давида Саакашвілі, коли він виходив з дому в Києві й вивезли в невідомому напрямку. Він юрист, мав посвідку про проживання в Україні, мабуть, таким чином намагаються вплинути на мене, щоб я передумав повертатися. Ви дуже погано мене знаєте, це як раз ще більше зміцнює мою рішучість захищати

Україну та українців від бариг і їх свавілля.

Одночасно вчора на прикордонні пункти всього Західного кордону надіслали мобільні групи з Києва, тому що не довіряють місцевим прикордонникам. Завдання мобільних груп, в які в тому числі входять представники колишнього Беркута, не дати мені пройти та забрати паспорт. Ну що ж, зустрінемося на кордоні.”- Михайло Саакашвілі.

You cannot copy content of this page