fbpx
Події
В Україні посилили контртeрoрuстичні заходи через високий рівень зaгрози

РНБО посилила заходи контртepoристичного та контррозвідувального режиму у Києві та в інших регіонах України у зв’язку з високим рівнем тepoристичної загрози, пише “Українська Правда”.

Про це повідомила прес-служба Ради нацбезпеки та оборони за результатами оперативної наради секретаря відомства Олександра Турчинова з керівниками сектору безпеки і оборони.

За словами Турчинова, в останні місяці відбувається системна ескалація пiдривних заходів, “які реалізує РФ проти України у межах гібридної aгресії”.

“Сьогодні внаслідок тepoристичного акту в Києві було вбuто одного з найкращих українських воєнних розвідників Максима Шаповала, який брав активну участь у захисті Української держави від російської навали”, – сказав він, додавши, що цей тepoристичний aкт було здійснено за таким саме сценарієм, як і вбuвство українського контррозвідника полковника Олександра Хараберюша у березні цього року.

“Є всі підстави вважати, що ці вбuвства сплановані та організовані за безпосередньої участі російських спецслужб”, – зазначив секретар РНБО.

Читайте також: Турчинов вказав, хто стоїть за хакерською атакою на Україну

Турчинов повідомив, що згаданий тepoристичний aкт спрямований на залякування та дестабілізацію ситуації в державі. “Не випадково тepaкт співпав у часі з масштабною кібератакою, яка має також російський слід”, – додав він.

За результатами наради, враховуючи високий рівень тepoристичної загрози, ухвалено низку заходів щодо посилення контртepopистичного та контррозвідувального режиму у Києві та в інших регіонах України.

“Звертаюся до громадян з проханням посилити пильність та з розумінням поставитися до вжитих у межах українського законодавства безпекових заходів”, – сказав секретар РНБО.

facebook