fbpx
Політика
Турчинов вказав, хто стоїть за хакерською атакою на Україну

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що вже можна говорити про російський слід у масовій хакерській атаці на Україну. Про це повідомляє прес-служба РНБО, передає 24 канал.

Також Турчинов додав, що державні установи, які стали постраждали через хакерську атаку вірусом-вимагачем Petya.A. в Україні, не виконували рекомендацій Національного координаційного центру кібербезпеки.

Він пояснив, що усі установи, які виконали рекомендації центру кіберпезпеки і були включені до захищеного вузла інтернет-доступу не постраждали.

Читайте також:  Масштабна хакерська атака в Україні: хто потрапив “під удар”(список)

“Зараз фахівці з питань кібербезпеки в оперативному режимі надають допомогу держустановам, які з суб’єктивних причин не увійшли до захищеного контуру, об’єктам критичної інфраструктури, а також банківському сектору”,- додав Тручинов.

Він наголосив, що рішення Національного координаційного центру кібербезпеки має бути обов’язковими для виконання всіма державними установами.

“Йдеться про необхідність всім держустановам увійти до захищеного контуру інтернету та виконували всі вимоги фахівців з кібербезпеки. Також рекомендуємо зробити це і банківським установам, насамперед, державним”,- додав Турчинов.

facebook