fbpx
Події
В Україні один із банків заблокував картки VISA

Українська “дочка” великого pocійського банку, ВТБ Банк(Україна), попередила своїх клієнтів про те, що з 21 лютого завершує роботу з платіжною системою VISA. У зв’язку з цим з сьогоднішнього дня припиняється обслуговування транзакцій по картах цієї системи, пише “КП в Україні”.

“Шановні клієнти! Просимо вас взяти до уваги, що з 21 лютого 2018 ПАТ” ВТБ БАНК “припиняє співпрацю з міжнародною платіжною системою VISA. Всі клієнти-держателі платіжних карток МПС VISA, які були емітовані ПАТ” ВТБ БАНК “, зможуть користуватися зазначеними платіжними картками як в Україні, так і за її межами, без будь-яких обмежень до 20 лютого включно “, – йдеться в повідомленні ВТБ Банку.

Читайте також: В Україні хочуть вилучати у людей будь-які прилади, які можуть створювати перешкоди для 4G

Клієнтам банку – користувачам платіжних карт VISA пропонують безкоштовно випустити під діючий картковий рахунок платіжні карти системи MasterCard того ж класу.

“З 21.02.2018 обслуговування карт VISA буде повністю припинено, і клієнти зможуть продовжити користуватися всіма можливостями, які надають платіжні картки МПС MASTERCARD, без відкриття нового карткового рахунку”, – підсумували в банку.