fbpx
Саморозвиток
“В такі моменти розумієш, що весь світ з нами”:14-річний переможець шоу “Україна має талант” Артем Фесько зібрав для ЗСУ майже мільйон доларів

Багатьом українцям запам’ятався цей талановитий хлопець: 14 – річний Артем Фесько, який переміг завдяки потужному вокалу на шоу “Україна має талант”, зібрав своїми благодійними концертами близько мільйона доларів для підтримки ЗСУ.

Хлопчик разом з бабусею змушениий був еквакуюватися з Попільні Житомирської області до Польщі і там вирішив допомагати українській армії.

“Наш дім дуже близько від місця бойових дій, а в нашій родини є маленькі діти. Ми розуміли, що залишатися дуже небезпечно, було дуже страшно, бабуся хвилювалася за життя всіх своїх онуків (нас у неї п’ятеро).

Ми чули ракети, які летіли просто над нашими головами. Тому прийняли рішення виїхати до Польщі”, – розповів Артем ведучому шоу Григорію Решетнику.

Хлопець додав, що був вражений такою підтримкою України у Європі.

“Мене запрошували на благодійні концерти, коли збирали кошти на підтримку ЗСУ в польському місті Лодзі. У мене був шок.

Я і раніше виступав на великих та маленьких сценах, але та була найбільшою за моє життя. Приблизно 25 тисяч глядачів сиділо лише у залі.

Після концерту до нас підходили люди, вітали, обіймали, говорили слова підтримки. В такі моменти розумієш, що весь світ з нами.

Така підтримка – і моральна, і матеріальна, робить нас ще більш сильними, ніж ми є. Ми зібрали приблизно 2,6 мільйонів злотих та 0,5 мільйонів доларів!

Така гордість за те, що я можу робити свій внесок у допомогу рідній Україні”, – розповів Артем.

Також Артем зізнався, що дуже вже хочеться повернутися до України.

“Я дуже хочу додому. Як би тут не було добре, але вдома набагато краще. Я скучив за рідними, які залишились, за друзями, домашніми тваринами. Дуже хочеться в Україну скоріше!”

Фото: з відкритих джерел