fbpx
Події
В СБУ бояться, що інформація Савченко про полонених може “зашкодити хлопцям”

Служба безпеки України проведе “певну роботу” з народним депутатом Надією Савченко, яка заявила про намір оприлюднити списки полонених і зниклих без вісти на Донбасі, і вказує на можливу шкоду від опублікування таких списків.

“Списки нам, звичайно, відомі. Ми працюємо з цими списками. Я лише можу сказати, що є певні закони, які обмежують викид будь-якої інформації, пов’язаної з персональними даними. (…) Ми не повинні використовувати цю інформацію для якихось корисливих цілей, маніпулювати цими списками, займатися політичним піаром”, – заявив радник глави СБУ Юрій Тандіт в ефірі телеканалу “112 Україна” в суботу.

Він підкреслив, що “ні в якому разі” не можна поширювати інформацію, яка може “зашкодити не тільки хлопцям, які знаходяться там, але і їх близьким, родичам”.

“Не сумнівайтеся: ми обов’язково проведемо певну роботу в рамках чинного законодавства”, – сказав Тандіт, відповідаючи на питання про те, чи проведе СБУ роз’яснювальну роботу з Савченко.

Нагадаємо, нещодавно Савченко написала про плани найближчим часом оприлюднити списки військовополонених і зниклих без вісти на Донбасі.

Читайте також: Савченко ніколи не була у в’язниці і не голодувала – Різаєва (відео)

Джерело.

facebook