fbpx

В кінці червня українці матимуть 4 вихідних поспіль

Робочий день з 27 червня переноситься на 2 липня

Українці, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, будуть відпочивати чотири вихідних дні підряд – з 25 по 28 червня включно.

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України №1155-р від 11 листопада 2015 року, з метою створення сприятливих умов для святкування 28 червня Дня Конституції України та раціонального використання робочого часу керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день з понеділка, 27 червня, на суботу, 2 липня.

Читайте також: В Україні можуть скасувати травневі вихідні. 8 березня – теж під питанням

У розпорядженні зазначається, що дана рекомендація не стосується органів Пенсійного фонду, державного підприємства “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ.

У той же час, Національний банк України також переніс робочий день банківської системи з 27 червня на 2 липня. “У зв’язку з цим, з… 25 до 28 червня (включно) 2016 року система електронних платежів (далі – СЕП), система електронної пошти, депозитарій, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, Система купівлі та продажу кредитних ресурсів в національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України “КредІнфо2”, Система реєстрації кредитних договорів з нерезидентами “Реєстр договорів з нерезидентами 2″ не будуть працювати, кліринг за операціями національної платіжної системи на базі відкритих міжнародних стандартів, здійсненим через Центральний маршрутизатор і розрахунково-кліринговий центр , не проводиться”, – йдеться в повідомленні на сайті НБУ.

Джерело.

 

You cannot copy content of this page