fbpx
Столиця
В елітному дитсадку Києва збезчестили трирічну дитину

У Солом’янському районі столиці на території загальноосвітнього приватного навчального закладу “Кияночка” постраждала дівчинка. Про це повідомило джерело у правоохоронних органах, пише “Обозреватель”.

Школа-дитсадок знаходиться на вул. Борщагівській. За інформацією джерела, дівчинка розповіла мамі про “дядька”.

Співробітники приватного навчального закладу в поліцію не зверталися. Яким чином вони могли не встежити, випустити дитину з поля зору – велике питання. Відомо тільки, що про зникнення дітей у цей день із садка сигналів не надходило.

Чи може хтось із співробітників навчального закладу бути причетний до скоєння злочину – перевірять правоохоронці.

Читайте також: “Майже не згадує”: З’явилися подробиці про дітей горе-матері з Києва

Інформацію про подію підтвердили і лікарі, зазначає видання. За їхніми словами, дівчинку з ушкодженнями доставили у хірургічне відділення однієї зі столичних лікарень.

На питання, чи відкрито по цьому випадку кримінальне провадження, в поліції відповіли, що “на рівні керівництва ухвалене рішення не коментувати”, “оскільки слідство категорично проти”, – уточнили у прес-службі ГУ НП у Києві акцентує видання.

Школу-дитсадок заснували заслужені працівники культури України Галина та Дмитро Кайгородови.

У заклад приймають дітей від двох років і до 4 класу. Вартість навчання/перебування дитини обходиться у шість тисяч гривень на місяць. Також має бути вступний внесок на таку ж суму.

Дитячий сад є першим ступенем культурного центру “Кияночка”. Це багатоступенева система хореографічної освіти, у структуру якої також входять Школа мистецтв, Київський хореографічний коледж, театр “Молодий балет Києва” та ін.

Фото ілюстративне.