fbpx
Події
“Майже не згадує”: З’явилися подробиці про дітей горе-матері з Києва

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування стосовно 22-річної горе-матері Владислави, яка в грудні минулого року пішла гуляти на 11 днів (!), залишивши в квартирі без нагляду двох своїх маленьких дітей, в результаті чого однорічний хлопчик Данило помер від голоду, а дівчинку рятували медики. Дії жінки кваліфіковано як умисне вбивство , пише “Сегодня”

“Слідство встановило, що жінка 11 днів (раніше повідомлялося про 9 днями) не навідувалась до дітей, яких залишила в закритій квартирі. При цьому вона повністю усвідомлювала наслідки своїх дій і могла попередити настання тяжких наслідків. Разом з тим навмисне цього не зробила, що і призвело до смерті однієї дитини”, — пояснюють у прокуратурі Києва.

Матеріали кримінального провадження відкриті для ознайомлення підозрюваній (вона знаходиться в СІЗО) та її захисникам. Після цього обвинувальний акт буде направлено в суд. Їй загрожує позбавлення волі до 15 років або довічне ув’язнення.

У горе-матері (родом з Миколаївської обл.) залишилося двоє дітей: трирічна Аня, яка дивом залишилася жива, і піврічна Софія. Щодо їх опікунства зараз йдуть судові розгляди.

Читайте також: “Не такої слави я хотіла в 20 років”: Горе-матір, яка залишила помирати голодних дітей, пояснила свій вчинок (відео)

“Діти перебувають у патронатній сім’ї, в Києві (в сім’ї їх тільки двоє. — Авт.). Про маму старша дівчинка майже не згадує”, — розповіла Наталія Бондар, голова Голосіївської РДА.

Родичі виявляють бажання відвідувати дітей, але до них не пускають. “Обоє татів дітей і їхні родичі зверталися з проханням відвідувати дітей, але всім відмовили, оскільки психологи вважають, що це може травмувати дітей”, — пояснила Ірина Антошко, начальник служби у справах дітей Голосіївської РДА.