fbpx
Події
Увага! Збігають останні дні, коли українці можуть подати заявку на участь у Green саrd

Цьогоріч подати заявку на участь в лотереї можна до 12:00 за Східним Стандартним Часом (GMT-5) 7 листопада 2016 року (понеділок).

Лотерею диверсифікаційних віз “Green саrd” щороку проводить Департамент США, щоби збільшити розмаїття національностей в країні. Виграш у лотереї дає дозвіл на проживання та працевлаштування у Сполучених Штатах, пише газета “Експрес”.

Щороку майже дві тисячі українців отримують Зелену Карту. При цьому виграють її значно більше людей. Але не всі користуються виграшем. Шанси виграти Зелену карту абсолютно однакові у всіх учасників. Адже вибір тих, хто отримає Green Card, здійснює комп’ютер на основі алгоритму випадкової вибірки.

Докладніше про це в розмові з Білом Бистрянським, генеральним консулом посольства США в Україні.

Читайте також: Запрошення на роботу в Польщу більше не діятиме: нові правила видачі робочих віз

— Хто може взяти участь у лотереї?

— Це має бути людина, яка є уродженцем країни-учасника розіграшу. Теперішнє місце перебування чи проживання — неважливе. Серед інших вимог — щонайменше середня освіта або ж дворічний трудовий стаж за останні п’ять років. Не може отримати диверсифікаційну візу людина, яка мала судимість, кримінальне минуле, була депортована чи незаконно іммігрувала до США. Це стосується і тих, хто має проблеми з наркотичними та психотропними засобами.

До слова, одна людина має право подати заявку лише один раз. При порушенні цього правила заявка автоматично анульовується.

— Як подати заявку на участь у лотереї?

— Для цього існує офіційний веб-сайт — dvlottery.state.gov, на якому потрібно заповнити форму на участь. Процес подачі складається з трьох етапів. На першому необхідно вказати усі контактні дані: прізвище, ім’я, по-батькові, стать, рік народження, місце проживання… Варто бути дуже уважним, адже навіть найменші помилки можуть призвести до анулювання анкети.

На другому етапі учасник має завантажити фото. Цього року існує нововведення: прикріплене фото має бути зроблене не раніше ніж за шість місяців до моменту подачі заявки. Окрім того, максимальний розмір зображення має становити до 240 Кб. Далі, якщо учасник одружений, він має додати інформацію про чоловіка чи дружину та усіх дітей. Діти до 21 року теж мають мати підкріплені фотокартки.

Останній і найважливіший етап реєстрації — це отримання спеціального коду, який при правильному заповненні попередніх пунктів з’явиться на екрані. Ми радимо його роздрукувати або зробити скрін-шот екрану.

— І скільки треба чекати на результати розіграшу?

— Вони стануть відомі у травні. Щоб дізнатися результати, потрібно знову зайти на веб-сайт і перевірити статус анкети. Для цього якраз і потрібен код-підтвердження, який учасник мав зберегти собі після реєстрації. Якщо людина стала одним із
переможців, то слід заповнити форму, яка з’явиться при умові виграшу. Наголошую, що тільки таким способом можна дізнатись результат лотереї. Жодних листів на електронну пошту чи дзвінків організатори не роблять!

— При якій умові власник Зеленої картки може отримати американське громадянство?

— Якщо людина проживає в США мінімум 5 років, жодного разу не порушила американських законів, сплачувала податки та має базовий рівень англійської, щоби здати тестування на знання історії та державного устрою Америки, то і отримує шанс мати американське громадянство. При успішному складанні ви — громадянин Америки.

Читайте також: Канада шукає іммігрантів для розбудови одного з найбільших своїх регіонів

Джерело.