fbpx
Події
Українські підлітки долучаються до небезпечної гри “зникни на 24 години”

Суть розваги полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не давати про себе знати впродовж доби. Серед українських підлітків набуває популярності небезпечна екстремальна розвага “зникни на 24 години”, повідомляють користувачі соцмереж.

“Суть полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не давати про себе знати впродовж доби”, – пише у Facebook користувачка Тетяна Лупова.

Перші випадки зникнення дітей було зареєстровано в Київській області. Там з різницею в три дні “зникло” двоє хлопчиків. Через добу після цього і одного, і другого знайшли. Нічого кримінального з ними не сталося.

Викладачі старших класів уже отримали повідомлення про небезпечне захоплення підлітків. Воно небезпечне насамперед тим, що молодь створює велику кількість груп у соцмережах, там ставить перед бажаючими зникнути завдання, а після цього група знищується.

Простежити, де ховається неповнолітній, практично неможливо, а також дуже складно з’ясувати, чи дійсно підліток зник, чи так грається. “Фахівці радять батькам поговорити з підростаючими дітьми і пояснити всю небезпеку такої забави. Іншого способу боротьби з модною екстремальною розвагою неповнолітніх поки що не вигадали”, – попереджають правоохоронці.

У Росії ця проблема існує вже певний час. Можливо, поширилась на Україну через соцмережу “ВКонтакте”

Читайте також: Серед підлітків набуває популярності нова небезпечна гра яка калічить дітей

Джерело.