fbpx
Події
Серед підлітків набуває популярності нова небезпечна гра яка калічить дітей

Півтори роки тому небувалою популярністю користувався Ice Bucket Challenge. Люди обливалися крижаною водою, знімали цей процес на відео і кидали виклик трьом своїм знайомим.

Незважаючи на те, що спочатку ця кампанія замислювалася для залучення уваги громадськості до такої хвороби, як бічний аміотрофічний склероз, незабаром вона стала модною забавою. Мільйони людей таким чином показували свою крутість і збирали лайки в соцмережах.

Втім, любителям гострих відчуттів цього виявилося замало, і вони придумали нову «гру» — Salt and ice challenge, що в перекладі означає «виклик сіллю і льодом».

Новомодна забава полягає в наступному: дитина повинна довести свою хоробрість, приклавши до тіла шматочок льоду з сіллю. На перший погляд, в цьому немає нічого небезпечного, але насправді така суміш швидко охолоджується до 28 °C нижче нуля! А це загрожує серйозними каліцтвами!

Оскільки лід з сіллю прикладається до певного місця, холод і біль досить легко терпіти. Ось тільки потім така крутість обертається серйозними термічними травмами, які можна порівняти з опіками!

Найсумніше, що така «гра» зараз дуже популярна серед підлітків. Особливо широко забава поширилася в Великобританії, де влада вже б’є на сполох і вимагає видалити з Інтернету всі ролики з Salt and ice challenge.

Тому заздалегідь попередьте своїх дітей, щоб ті ні в якому разі не надумали доводити свою крутість таким способом. Адже хвилина слави може обернутися тривалим і болючим лікуванням, а інколи й непоправними наслідками.

Читайте також: Польський гурт переспівав пісню Кузьми “Шампанські очі” (відео)

Джерело.