fbpx

Україна отримає 100 мільйонів доларів від Швейцарії

Швейцарія виділить Україні 100 мільйонів фінансової допомоги Про це під час переговорів з президентом Швейцарії домовився президент України Петро Порошенко в рамках форуму у Давосі. Ці гроші Україна отримає вже до кінця січня у вигляді першого траншу.

“Було прийнято рішення, яке тільки що оголошено, що до кінця січня Україна отримає 100 мільйонів доларів. Вони надійдуть на рахунки Нацбанку у вигляді фінансової допомоги від Швейцарської Конфедерації як перша частина траншу, спрямованого на підтримку України”,– розповів Порошенко журналістам після переговорів з президентом Швейцарської Конфедерації Доріс Лойтхард.

За словами Порошенка, Швейцарія готова надати українцям безвізовий режим відразу ж після аналогічного кроку з боку Євросоюзу.

“Ви знаєте, що ми очікуємо найближчим часом рішення Європарламенту про безвізовий режим. І було чітко заявлено, що відразу ж, як тільки Україна отримає право безвізових поїздок у країни Шенгенської зони, Швейцарія одночасно також надасть безвізовий режим для українських громадян”, – наголосив Порошенко.

Читайте також: “Брешуть, панове”: Гнатюк спростував відмазку українських артистів, які їздять до Росії

Джерело.

You cannot copy content of this page