fbpx
Події
Україна масово втрачає населення. Що врятує країну від демографічної кризи

Зменшення чисельності призводить до втрати надходжень до соціальних фондів. 42 мільйони, а не 52, як було 20 років тому: Україна масово втрачає населення через низьку народжуваність та еміграцію. Як наслідок, зменшується кількість людей, які можуть платити податки, йдеться в сюжеті.

Читайте також: Німеччина запропонувала нову програму працевлаштування для іноземців

Своєю чергою, це зменшує можливість отримання прибутків для пенсійного фонду, зменшує можливість акумулювати гроші на відновлення інфраструктури. Тож буде старіти не тільки населення, але інфраструктура, дороги, системи теплопостачання.

Три дитини – на родину: саме така формула допомогла б українцям не збільшити, а хоча б зберегти чисельність. У більшості європейських країн, де жінки мало народжують, чисельність населення поповнюють молоді працездатні мігранти. Україну ж від демографічної кризи може врятувати зменшення податків, кажуть економісти. Це зупинило б значну частину охочих виїхати за кордон. А заохотити українських жінок народжувати якомога більше дітей змогла б краща підтримка державою материнства.

Читайте також: “Ні разу не пошкодувала, що переїхала”: чому молодь емігрує з України

Джерело.

facebook