fbpx
Події
У ЗСУ відреагували на неприйнятне перевезення тiла загuблого бійця

Командування Військово-морських сил Збройних сил України прокоментувало появу в інтернеті скандального відеоролика, де було показано перевезення загuблого військового ЗСУ в багажнику “Москвича”, повідомляє “Обозреватель”.

“Під час призначеного командуванням ВМС ЗС України службового розслідування будуть встановлені причини та обставини, які призвели до погіршення організації перевезення тiла загuблого в дорожньо-транспортній пригоді військовослужбовця”, – заявляє командування ВМС у Facebook.

У ВМС наголосили, що повністю поділяють обурення користувачів соціальної мережі “безглуздими управлінськими рішеннями командирів і начальників”.

Наразі командир підрозділу, до якого належав загuблий військовий, відсторонений від виконання посадових обов’язків.

За підсумками розслідування обіцяють “дати сувору оцінку службовій діяльності відповідних посадових осіб”.

Читайте також: «Кришка багажника б’є пoкiйникa по голові»: користувачів соцмереж вразило, як перевозили трyнy з тiлoм (відео)

Як повідомлялося раніше, в мережу потрапив ролик, у якому було показано, як солдати перевозили тiло загuблого товариша своїми силами – у старенькому “Москвичі” .

Загuблим бійцем виявився 23-річний Максим Клусов. Він загuнув 12 липня у Новотроїцькому районі Херсонської області, коли разом із колегами виконував спецзавдання. Автомобіль з військовослужбовцями потрапив у жaхливу ДTП.

Користувачів мережі надзвичайно розлютило та обурило таке ставлення до загuблих захисників України.