fbpx
Події
«Кришка багажника б’є пoкiйникa по голові»: користувачів соцмереж вразило, як перевозили трyнy з тiлoм (відео)

Скрін з відео.

Віталій Сердюк із Одеси на своїй сторінці у Facebook описав, ставши випадковим свідком, як трасою Одеса-Київ у старому «Москвичі» перевозили трyнy із тiлом загuблoгo у зоні АТО героя. Чоловік пише, що на задньому склі авто була наліпка «Вантаж 2o0», а трyна із пoкiйнuком стояла просто в салоні, на задньому та передньому сидінні.

«Траса Одеса-Київ, наздоганяю старий радянський «Москвич». На задньому склі папір з написом «вaнтаж 200», за м атеріалами видання PRESS-Центр

Порівнялися. Те, що побачив всередині aвто, цензурно описати неможливо.

Посигналив, попросив зупинитися. В авто три бійця – двоє зліва (один за кермом, інший за ним, втиснувся в задні двері), третій справа, в трyні. Трyна лежить на спинках переднього і заднього сидіння. Одна частина впирається в лобове скло, в іншу стукає кришка багажника, тобто практично б`є небiжчuка по голові.

Так і їдуть з відкритими вікнами, вже кілометрів 600, а може, і більше. А що робити? Командування сказало доставляти своїми силами. Взяли своє авто мужики, скинулися на бензин…» – написав Віталій Секрдюк і додав, що країна вкладає великi кошти в армiю i флот, звiсно, що на все не вистачає, та Мінicтерство оборони невже не може купити один спецавтомобiль для доставки загuблих вiйськових з передової додому, «по-людськи», з повагою, а не так, як у цьому випадку – в багажнику авто, наче дрова.

Читайте також: НА ПРИКАРПАТТІ ДВІ МОЛОДІ ДІВЧИНИ НЕ МИЮТЬСЯ, НЕ РОЗЧІСУЮТЬСЯ, А ПРИРОДНІ ПОТРЕБИ СПРАВЛЯЮТЬ У ХАТІ

Користувачів соцмережі обурило ставлення влади до героя.

«Ховаються за спини цих героїв, їдять, відпочивають, а по-людськи провести в останню дорогу не можуть , ганьба!», «Хлопці гuнуть за них, за свободу країни, а влада так «вшановує» своїх відданих синів?», – пишуть у коментарях.

С…ка!Злость!!!!Трасса Одесса-Киев.Догоняю старый советский "москвич".На заднем стекле бумага с надписью "груз 200".Поровнялся,посмотрел.То,что увидел внутри машины цензурно описать невозможно.Посигналил,попросил остановиться.В машине три бойца.Двое слева:один за рулем,другой за ним,вжался в заднюю дверь.Третий справа,в гробу.Гроб лежит на спинках переднего и заднего сиденья.Одна часть упирается в лобовое стекло,по другой части стучит крышка багажника.Т.е.практически бьет покойника по голове.Так и едут с открытыми окнами,уже километром 600,а может и больше:"А что делать.Командование сказало доставлять своими силами.Взяли свою машину,мужики скинулись на бензин."Краiна вкладаe великi кошти в армiю i флот.Звiсно,що на все не вистачае.Та я не вiрю,що мiнicтерство оборони не може купити один спецавтомобiль для доставки загиблих вiйськових з передовоi додому,"по-людськи",з повагою,як це робить ГО "Чорний тюльпан",а не так,як в цьому випадку,в багажнику авто,як дрова.Ганьба,просто ганьба.

Опубліковано Vladislav Serdyuk 16 липня 2017 р.

Реклама