fbpx
Дозвілля
У ЗМІ з’явилася нова версія смерті співачки Жанни Фріске

Журналісти висувають нові припущення щодо причини смерті відомої російської співачки Жанни Фріске. ЗМІ вважають, що пухлина мозку могла виникнути через побої, завданих зірці в 1999 році.

Чергову версію смерті Жанни Фріске висунув її давній і відданий шанувальник Валерій Сергєєв. Він розповів, що в 1999 році на співачку було скоєно напад, тоді зловмисники її сильно побили, поламали ніс, була діагностована черепно-мозкова травма. Солістку поп-групи «Блестящие» поклали в лікарню. На думку шанувальника, пухлина мозку у Фріске могла розвинутися саме через давню травму голови.

Ірина Лук’янова, солістка «Блестящие», прокоментувала дане припущення. Співачка розкритикувала ЗМІ за те, що ті намагаються заново підняти тему смерті Жанни Фріске і шукають причини, «натягнуті за вуха». Шанувальникам артистка порадила не ритися в минулому їх улюблениці і не придумувати різні версії.

Читайте також:РОДИНІ ЖАННИ ФРІСКЕ НЕ СПОДОБАВСЯ ПАМ’ЯТНИК СПІВАЧЦІ, СТВОРЕНИЙ СКУЛЬПТОРАМИ (ФОТО)

Журналістам вдалося поспілкуватися з фахівцем Костянтином Титовим. Він упевнений, що давня травма голови не могла викликати розвиток онкології у Жанни Фріске. Гліобластоми яка була діагностована у артистки, є генетично зумовленим захворюванням, її причини досі невідомі науці.

Джерело.