fbpx

У Верховній Раді виник cкaндaл через російську мову (відео)

У Верховній Раді виникла кoнфлiктна ситуація через небажання депутата Сергія Матвієнкова спілкуватися українською. Опоблоківцю не дали завершити своє питання і вимкнули мікрофон, пише Радіо Максимум

У Верховній Раді в п’ятницю, 9 лютого, виникла кoнфлiктна ситуація через небажання депутата Опоблоку Сергія Матвієнкова перейти на українську мову.

Так, під час Години запитань до уряду депутат звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана російською. Незабаром перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко закликала його говорити українською мовою. Матвієнков це проігнорував, що викликало невдоволення ряду депутатів.

В результаті опоблоківцю не дали завершити своє питання і вимкнули мікрофон. У свою чергу, Гройсман, зазначивши українською, що “ні в кого немає сумнівів”, що він володіє державною мовою, закликав, вже російською, “не розділяти Україну на сторони, хто як говорить”.

Читайте також: “ДІВЧИНКА ВЖЕ НЕ ДИХAЛА”: УКРАЇНСЬКИЙ ЛІКАР ІЗ УЖГОРОДА, ВРЯТУВАЛА ДИТИНУ У В’ЄТНАМІ (ФОТО)

“Хтось говорить так, хтось інакше. І ми маємо радянську спадщину, і нічого з цим ми не зробимо. Але нове молоде покоління розмовляє українською мовою”, – сказав він. У той же час, Геращенко підкреслила, що українська мова нікого не розколює.

https://youtu.be/OdnPYZdAKYg

You cannot copy content of this page