fbpx

У Тернополі 2017-й розпочався «по-дівочому» (відео)

Новий рік у Тернополі розпочався «по-дівочому». Так вчора, 2-го січня у пологовому другої міської лікарні народилось три дівчинки. Щодо хлопчиків, то двоє нових тернополян з’явились на світ 31-го грудня, вже минулоріч. Наші кореспонденти відвідали новонароджених тернополян.
«Дівчатка, які народились в перші дні 2017-го обов’язково принесуть мир нашій країні» – з цими словами нашу знімальну групу зустріли у Перинатальному центрі, який працює при другій міській лікарні. Всі три новонароджені тернополянки з’явились на світ 2-го січня.
НАТАЛІЯ БАДЮК, завідувач відділення неонатального догляду та лікування новонароджених з палати інтенсивної терапії Перинатального центру.
«Новий рік ми почали, звичайно, не з першого числа, бо діти запізнились на добу, народилися вони, в нас, 2-го числа, починаючи з 5-ї ранку на протязі доби троє і троє дівчаток. Першою народилась дівчинка, вагою 3400, зростом -52 см. Друга народилася в 13:30 і третя в 14:25».
Так, 2017-й рік приніс тернополянці Інні Єременко донечку. Жінка розповідає, це вже друга її дитина. Перейми, пригадує, почались вночі. В 4-ій ранку – швидка, а о 5-й з’явилося на світ немовля.
ІННА ЄРЕМЕНКО, породілля
«Я не очікувала, що ми перші, я думала може якісь другі, але все одно приємно, неочікувано, важко дались роди, але нічого. Привітала нас адміністрація другої міської лікарні, від імені міської ради. Нам подарували подарунки, одежки, пеленки. Ми дуже вдячні, приємно, це така приємна несподіванка, в нас такого ще не було».
А щодо хлопчиків. То двоє нових тернополян недосиділи до нового року у матусиних животиках зовсім трішечки, і народилися в останній день 2016-го.
НАТАЛІЯ БАДЮК, завідувач відділення неонатального догляду та лікування новонароджених з палати інтенсивної терапії Перинатального центру.

Читайте також:ЛІКАРЯМ ВДАЛОСЯ ВРЯТУВАТИ ПОРАНЕНОГО СОКИРОЮ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, ВІН ЗГАДАВ ДЕТАЛІ НАПАДУ
«31-го в нас народилися двоє хлопчиків, ось один із них – пацієнт наш. А другий вже збирається додому. Двоє хлопчиків, вагою 3700 і 3600, зростом 51 і 52 см. Здорові, всі гарні діточки».
Зазначимо, у 2016 в тернопільському Перинатальному центрі при другій міській лікарні народилася 3 тисячі 131 дитина.

Джерело.

You cannot copy content of this page