fbpx

Лікарям вдалося врятувати пораненого сокирою поліцейського, він згадав деталі нападу

Правоохоронець не шкодує, що вступився за чоловіка, через якого і постраждав Голіруч проти сокири.

В обласну лікарню Дніпра з Краматорська доставили пораненого поліцейського. У свій вихідний він став свідком бійки, коли четверо лупцювали одного.

Без зброї правоохоронець кинувся на допомогу і врятував чоловікові життя, але за це заплатив власним здоров’ям, його вдарили сокирою по голові, йдеться в ТСН.19.30.

Що саме так розпочне Новий рік, колишній економіст, а тепер заступник командира роти поліції і гадки не мав. В реанімацію обласної лікарні Дніпра з рідного Краматорська 24-річного Олександра Вєтрова у тяжкому стані доправили з рубленою раною голови. Йому пощастило, що вижив, кажуть лікарі. “Травма з пошкодженням кісток черепа, травма відноситься до тяжких. Забій мозку, перелом кісток черепа”, – розповідають лікарі.

Читайте також:МАСШТАБНА ПОЖЕЖА НА ЗАВОДІ “ЕЛЕКТРОН” У ЛЬВОВІ: З’ЯВИЛИСЬ ФОТО І ВІДЕО

Це сталось першого січня, розповідає поліцейський. В нього був вихідний. Неозброєний, не у формі, він просто йшов вулицею і почув крики по допомогу.

“Побачив як чотири людини женуться на цією людиною. Його збивають з ніг і починають жорстко бити руками, ногами.

Підбіг. Почав кричати: “Припиніть, правопорушення, співробітник поліції…”. Взяв потерпілого за куртку, за капюшон почав відтягувати”, – розповідає поліцейський. Увага нападників миттєво переключилась на поліцейського. В руках одного з них з’явилась сокира.

“Вони мене почали брати в кільце, заходити по флангах, і один виходить праворуч від мене, завдав удар рукою, я його відбив, і в цей момент прилітає зліва від мене удар сокирою по голові”, – розповідає постраждалий. Він упав, але встиг зателефонувати на “102”. Поліція затримала нападників, раніше вони вже були засуджені. Життя поліцейського тим часом висіло на волосині. Адже в Краматорську не було ані нейрохірурга, ані життєво важливої вакцини проти правця.

“Зв’язались з нейрохірургом в Бахмуті, група посилення військових, перевезли туди сьогодні вранці, щоб була можливість транспортувати, щоб не нашкодити, Сашка перевезли в лікарню Мечнікова”, – каже координатор евакуації поранених з АТО Тепер його життя поза загрозою.

В палату до Сашка черга колег-поліцейських. Він міг пройти повз, і на безпечній відстані викликати поліцію і не постраждав би. Але тоді, ще до приїзду патрульних, чоловіка найвірогідніше забили б до смерті, кажуть у поліції Краматорська.

Врятованого поліцейським чоловіка незабаром випишуть з лікарні. Сашко певен, на його місці так вчинив би кожен. “У будь-якій іншій ситуації вчинив би так само, просто трохи дісталося по голові, ну нічого”, – жартує поліцейський. Хоча в голові у нього ще паморочиться , він рветься на службу. Лікарі не відпускають. Попереду ще кілька тижнів лікування.
Джерело.

You cannot copy content of this page