fbpx
Дозвілля
У США вчителька розбещувала підлітка з “дозволу” школи (фото)

24-річну вчительку звинуватили в з 17-річним учнем Вчительку звинуватили в розбещенні школяра, але вона вважає, що школа знала про її стосунки і навмисне закривала очі на злочин. Про це повідомляє “Знай” соссилкой на Мetro. 24-річну вчительку з США звинуватили в  з 17-річним учнем. Вона також звинуватила школу, що та частково винна в її злочині. Дівчина вважає, що в навчальному закладі знали про її стосунки з учнем.

Читайте також: У ХАРКОВІ 11-КЛАСНИКИ ВИБИЛИ ЩЕЛЕПУ УЧНЮ 8-ГО КЛАСУ. ВЧИТЕЛЬКУ СУД ПОКАРАВ У ВИГЛЯДІ ТРЬОХ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Але на це навмисне закривали очі, щоб захистити репутацію школи. Вчителька сказав, що не ухиляється від свого вчинку і не соромиться цього.

“Попередні мої стосунки супроводжувалися насильством. Це і стало причиною такої поведінки. Середовище, в якому я опинилася через школи, не допомогло мені нічого приборкати”, – розкаялася вона.
У школі, за її словами, дозволили цьому статися. А про ці стосунки були відомі ще в лютому. Дівчину судитимуть за розбещення неповнолітніх.

вчителька 24

Джерело.

Реклама