fbpx

У США прибиральник фекалій видавав себе за шпигуна, щоб сподобатися дівчатам

Главу компанії з прибирання собачих екскрементів Крістофера Діоріо засудили на два роки умовно за те, що він використовував підроблене посвідчення секретного агента США.

54-річний житель Пітсбурга придбав значок агента спецслужби, щоб легше знайомитися з жінками і створювати на них враження. Крім того, він демонстрував посвідчення кожного разу, коли бажав отримати знижку на кімнату в готелі або при спілкуванні з поліцейськими, коли ті зупиняли його за порушення правил дорожнього руху.

Ваша честь, я не погана людина, я тупа людина – наводить слова підсудного під час судового засідання Yahoo News.

Чоловіка зобов’язали також заплатити штраф 500 доларів. Виявилося, що зі своєю нинішньою дружиною Діоріо познайомився в інтернеті, коли видавав себе за «секретного агента».

Американця спіймали на місці злочину, коли його зупинили поліцейські. Їм чоловік заявив, що повертається зі з’їзду Республіканської партії і за звичкою продемонстрував своє посвідчення.

З’ясувалося, що такий співробітник в спецслужбах США дійсно існує. З ним, зрозуміло, глава компанії з прибирання собачих екскрементів не має нічого спільного.

Він купив значок за 100 доларів в інтернеті і тут же позначив себе в соцмережах і на сайтах знайомств як секретного агента.

Читайте також: Батько застреленого поліцією США українця: “у день вбивства я просив його – синку, приїдь” (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page