fbpx

“У спідниці міді і на підборах”: Марина Порошенко в елегантному образі прийшла на прем’єру українського фентезі

Сьогодні в кінотеатрі “Cinema Сіті” відбулася прем’єра першого українського фентезі “Сторожова застава” за участю знімальної групи картини.

На прем’єрі фільму також побувала перша леді України Марина Порошенко. Перед фотокамерами вона постала в трикотажному светрі чорно-синього кольору і чорній спідниці міді.

Свій образ вона доповнила строкатою шийною хусткою, лаконічними сережками і гостроносими туфлями на підборах.

Макіяж з акцентом на пишних віях і ніжно-рожевій помаді завершили елегантний образ першої леді.

Марина Порошенко поспілкувалася з акторами “Сторожовий застави”, зазначила, що дуже любить жанр фентезі, і з задоволенням однією з перших подивиться цей фільм, а також сфотографувалася зі знімальною групою стрічки.

За словами Марини Порошенко, український кінематограф починає відроджуватися, і ми спостерігаємо за прогресом у створенні свого українського продукту:

“В минулому році на екрани вийшло близько півтора десятка повнометражних українських фільмів в різних жанрах. У найближчий рік очікується ще близько 40 українських кінопрем’єр”, – сказала дружина президента.

Також перша леді України зазначила, що сьогодні в світі одним з найпопулярніших жанрів кіномистецтва є фентезі.

“І дуже важливо, що українське кіновиробництво відповідає світовим тенденціям. Особливу увагу хотілося б звернути на патріотичну спрямованість фільму” Сторожова застава “, який представлений під гаслом” захисти минуле заради майбутнього “. Адже вкрай важливо виховувати в маленьких українцях свідомих громадян своєї держави, які знають, цінують і захищають свою історію “, – додала Марина Порошенко.

На заході також були діти з дитячих будинків і діти з інвалідністю Київщини, разом з якими перша леді дивилася фільм.

You cannot copy content of this page