fbpx
Дозвілля
У сім’ї Стаса Михайлова сталася неприємність (фото)

Дружина популярного виконавця Стаса Михайлова Інна розповіла жахливу історію, що сталася з нею під час сімейного відпочинку в Монако. Правда, подробицями того, що сталося вона поділилася вже після того, як небезпека минула.

Молоду жінку атакував отруйний павук. Інна Михайлова навіть продемонструвала в мікроблозі фото своєї руки, але через деякий час видалила його, ймовірно, щоб не лякати шанувальників.

Дружина відомого співака вважає дивом те, що вона залишилася жива після нападу небезпечного комахи.
«Новина! І це правда! Мене вкусив отруйний павук. 10 днів пройшло, а я жива! Слава Богу! Дякую Господу і Богородиці. Пояснень немає. Дякую за підтримку », – написала Інна Михайлова в мікроблозі.

Численні шанувальники зіркової сім’ї дуже занепокоїлися за здоров’я красуні Інни. У коментарях вони бажають дружині співака якнайшвидшого одужання і просять берегти себе.

«Одужуйте! Але, хтось серйозно вам позаздрив. Будьте обережні! Дай Бог здоров’я вам і вашій родині »,« Треба ж такому статися. Слава Богу, що все обійшлося! Якнайшвидшого одужання! »,« Як це сталося? Бережи вас господь! Здоров’я! »,« Дуже поважаю вас і вашу родину! Стас – прекрасний співак, діти – чудові! Щастя! Обережно! »,« Звідки поруч з вами отруйні павуки? Який кошмар. Виглядаєте завжди чарівно. Укус перенесли на ногах. Сили небесні вас оберігають! »,« Бережіть себе! Слава Богу, все добре, ми вас дуже любимо! », – Такі добрі відгуки залишають в мікроблозі Інни Михайлової.

Читайте також: АНІ ЛОРАК ВІДМОВИЛАСЯ ВІД РОСІЙСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА

#семья #отдых

Світлину опубліковано користувачем Инна Михайлова (@inamikhaylova)


Джерело.

Реклама