fbpx
Події
Ані Лорак відмовилася від російського громадянства

Депутат Віталій Мілонов запропонував українській співачці допомогу в отриманні громадянства РФ
Депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов заявив, що посприяє тому, щоб українській народній артистці Ані Лорак, яка не припиняє тішити російського слухача своїми виступами, змінили українське громадянство на російське. Про це повідомляє російське видання “Радіо Балтика”.
“Бандерівсько-азовські божевільні готові розірвати будь-якого співвітчизника, якого вони підозрюють у черговій зраді або неповазі до подвигів волинських вбивць. Росія не така. Ми повинні показати приклад, ми повинні відповідати нашій високій миротворчій місії і допомогти цій артистці. Росія стане для неї другим домом і справжньою Батьківщиною “, – зробив таку гучну заяву Мілонов.
Депутат готовий особисто звернутися до потрібних органів для того, щоб Ані Лорак офіційно стала росіянкою.
У той же час та таку пропозицію Мілонова Ані Лорак заявила, що не збирається змінювати громадянство, повідомив “Радіо Балтика” піар-менеджер артистки Михайло Успенський.
“Я не знаю, яка була мотивація у Віталія Мілонова. Нам офіційного листа, папери не надходили. Ані Лорак — громадянка України і громадянство міняти не збирається. У неї є батьківщина, вона любить Україну. Ви любите дружину, а два політики сперечаються, хороша вона чи погана. Ви перестанете її кохати?”, — зазначив Успенський.

Читайте також:ЛОРАК ЗНОВУ ЗРАДЖУЄ УКРАЇНІ (ФОТОФАКТ)
Представник Ані Лорак пояснив, що в Україні, в Росії та інших країнах живуть багато шанувальників її творчості. “Як ставляться до неї деякі люди — це їхнє право. У тому ж Пітері приходять 12 тисяч людей на концерт, у них не виникає запитання, який у артиста паспорт. Вони приходять на творчість і на самого артиста”, — пояснив Успенський.
Нагадаємо, Ані Лорак, незважаючи на важку політичну ситуацію в Україні та військовий конфлікт з Росією, продовжує гастролювати на території РФ.

Джерело.

Реклама