Без рубрики
У Шустера посварилися через ОУН і євреїв (відео)

Глави Єврейського комітету України розповів про роль українських націоналістів під час Голокосту.
Скандалом закінчився виступ глави Єврейського комітету України Едуарда Долинського на ток-шоу Савіка Шустера, яке було присвячено річниці Бабиного Яру.
Долинський розповів про роль Організації українських націоналістів під час Голокосту.
“Коли говорять, що українські націоналісти боролися за вільну Україну, не треба забувати, що вільну від євреїв і поляків”, – заявив Долинський, процитувавши документ ОУН про політику організації щодо національних меншин.

“Національні меншини поділяються на дружніх нам, тобто членів поневолених народів, і ворожих нам москалів, поляків і жидів. Перші мають однакові права з українцями, а що стосується інших.. Жидів усунути з уряду, щоб уникнути саботажу, тим більше москалів і поляків … Асиміляція жидів виключається”, – зачитав Долинський.

Це викликало бурхливий протест серед гостей студії Шустера Степана Хмари, глави ОУН Богдана Червака і директора Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича.

Долинському почали кричати, що його документи – це “підробка ФСБ”, “маячня” і “путінська пропаганда”. На що Долинський відповів, що цей документ виданий в Інституті історії України.

Пізніше Володимир В’ятрович підтвердив справжність цього документа (виданого в квітні 1941 року), помітивши, однак, що його “треба розглядати в історичному контексті”.

Перепалка супроводжувала майже всі виступ Едуарда Долинського.

Читайте також: Геноцид українців руками євреїв Лазаря Кагановича, Генріха Ягоди та інших

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook