fbpx

У шоу “МастерШеф Діти” новий суддя (фото)

Телеканал СТБ розпочав роботу над другим сезоном кулінарного шоу «МастерШеф Діти», і в цьому році в складі журі відбулися зміни. До Ектора Хіменес-Браво і Тетяни Литвинової приєднався український шеф-кухар Дмитро Горовенко.

Як каже Володимир Турича (директор творчого об’єднання СТБ, яке випускає «МастерШеф» і «МастерШеф Діти»), новий член журі з першого дня роботи завоював прихильність юних кулінарів.
Читайте також:ВИЗНАЧИВСЯ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ШОУ «МАСТЕРШЕФ – 6»! (ФОТО)

«Було багато претендентів на роль судді, ми провели багато кастингів, і зупинили вибір на  Горовенко. У цій людині ідеально поєднуються якості харизматичної яскравої особистості і професіонала кулінарного мистецтва. Нас вразив його послужний список. Крім того, у Дмитра є маленька дочка, що стало додатковою перевагою, тому що ця людина спілкується однією мовою з дітьми », – каже Володимир Турича.

Зйомки другого сезону шоу «МастерШеф Діти» вже почалися. Прем’єра програми в ефірі СТБ відбудеться на початку 2017 року.

Дмитро Горовенко – кулінар з 19-річним досвідом, працює з французькою, італійською, середземноморською, пан-азіатською кухнею. Є розробником безлічі відомих українських і зарубіжних проектів ( «Sanahunt Lounge», «Барсук», «Полювання на овець», «L’opera», «Daily fish cafe» та інші). У 26 років потрапив до рейтингу «25 кращих шеф-кухарів України», будучи наймолодшим в цьому списку. Нагороджений Асоціацією шеф-кухарів України за внесок в кулінарний розвиток Києва. Є співзасновником проекту «Шефи».

Джерело.

You cannot copy content of this page