fbpx
Події
У Росії не зможуть користуватися шрифтом Times New Roman

Розробник російської операційної системи Astra Linux “НВО РусБІТех” через санкції не зміг включити в неї популярні шрифти, в тому числі Times New Roman. Про це повідомляє КоммерсантЪ.

Зазначається, що права на шрифти належать американській Monotype Imaging, що відмовилася від договору з російською компанією через її співпрацю з Міноборони.

Повідомляється, що на початку грудня в Мінкомзв’язку РФ пройшла нарада з розробниками вітчизняних ОС, на якому представник АТ “НВО РусБІТех” (ОС Astra Linux) розповів про відмову Monotype Imaging, правовласника популярних шрифтів Arial, Verdana, Tahoma, Times New Roman та т.д., продати ліцензію на їх використання.

Видання уточнює, що Monotype Imaging відмовилася від договору через санкції проти російських компаній, що працюють в інтересах Міноборони. Приводом для цього стала участь “НВО РусБІТех” в роботі міжнародного авіасалону МАКС.

Аби зберегти можливість документообігу з Windows росіянам доводиться розробляти свої аналоги шрифтів, але це може спричинити проблеми з сумісністю документів.

Читайте також: “І нехай Грем Філліпс сказиться!”: Екс-полонений Жемчугов може не тільки бачити, але й самостійно читати (фото)

Джерело.

facebook