fbpx
Події
“І нехай Грем Філліпс сказиться!”: Екс-полонений Жемчугов може не тільки бачити, але й самостійно читати (фото)

Колишньому шахтареві та волонтерові Володимиру Жемчугову, який втратив зір і руки на території “Донецької народної республіки”, в Німеччині відновили зір і слух. Звільнений із полону терористів патріот вже може гуляти, чути і бачити. Про це йдеться в сюжеті “Подробиць“, передають Патріоти України.

Жемчугов переніс п’ять складних операцій. Німецькі лікарі вже дозволяють йому виходити на свіже повітря.

“Кожен день по трохи щось додається. Мені вже дали окуляри, які замінюють мені кришталики в лівому і правому оці. Я бачу лівим оком, я можу читати на планшеті, бачити номери машин”, – поділився радістю українець.

За словами чоловіка, і луганські, і німецькі медики не давали гарантій, що зір відновиться. “Коли я був у полоні, вони казали: змирися, ти залишишся сліпим до кінця своїх днів… Німці теж нічого конкретно не обіцяли. Казали, дивіться на статистику, статистика у нас дуже хороша. Все”, – розповів він.

Як додала дружина волонтера, Олена, спочатку чоловік не вірив в успіх операції. “Перші два дні після операції Володимир очікував, що знімуть пов’язку, і він побачить, але він не бачив. І такий похмурий завжди на огляд до лікаря приходив. А потім він почав мене бачити! А коли прийшли на прийом до лікаря, і фрау Георгія йому почала таблицю показувати з буквами, він розцвів”, – повідомила жінка.

Згідно з сюжетом, зараз сім’я Жемчугових збирається в Україну – Володимир дуже хоче побачити маму. Лікування в Німеччині продовжить у лютому. Чоловікові знову проведуть операції на очах та виготовлять протези рук.

Читайте також: Справжня любов: з’явилися зворушливі фото зустрічі Жемчугова з дружиною

Джерело.

facebook