fbpx
Події
У пошті Суркова знайшли ще один “історичний” документ, – Геращенко

Радник Авакова Антон Геращенко розповів, чому санкції проти Росії мають бути продовжені до повного повернення Криму та Донбасу.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Геращенко опублікував лист, висланий у травні 2014 року з офісу російського розвідника-диверсанта, який працює під “легендою” бізнесмена Костянтина Малофєєва.

У листі чоловік пропонує на роль так званого “прем’єр-міністра “ДНР” терориста Олександра Захарченка. Нардеп нагадав, що призначення бойовика відбулося у серпні 2014-го.

“Це потрібно як в цілях інформаційної безпеки України, так і для майбутнього суду над негідниками, які розгорнули агресивну війну проти нашої Батьківщини. Також звертаю увагу іноземних посольств в Україні на необхідність аналізу пошти Владислава Суркова для подачі рекомендацій своїм урядам про безумовне продовження санкцій проти РФ до остаточного повернення Донбасу і Криму”, – наголосив Антон Геращенко.

Радник глави МВС додав, що цей лист є підтвердженням того, що саме Кремль стоїть за організацією захоплення територій України та створенням “ДНР” та “ЛНР”.

Читайте також: Міністр пояснив, як підвищення зарплат вплине на субсидії

Джерело.