fbpx

У Порошенка відповіли на скандальну статтю Пінчука у Wall Street Journal

В адміністрації Порошенка відповіли на скандальну статтю мільярдера Віктора Пінчука, в якій він пропонував Україні поступитися кримським питанням та прагненням до членства в ЄС та НАТО задля залагодження конфлікту на Донбасі.
Колонка за підписом заступника глави адміністрації президента Костянтина Єлісєєва оприлюднена на сайті Wall Street Journal. Позиція АП опублікована під заголовком “Повага до України вкрай важлива для досягнення стабільного миру”.

Єлісєєв категорично заперечив можливість компромісу за ключовими пунктами, запропонованими Пінчуком.

“Не можу погодитися із його закликом до компромісу, який базується на побоюваннях. Страх та слабкість – погані радники. Вони лише розігрівають апетити Росії”, – заявив Єлісєєв.

У статті перераховані три ключові позиції України.

“Ні розвороту європейської та євроатлантичної інтеграції. Це було би здачею незалежності та суверенітету України”, – наголосили в АП.

“Ні – торгвілі територією України, будь то Донбас чи Крим. Ці території не можуть бути предметом торгівлі за мир”, – пише Єлісєєв, реагуючи на пропозицію Пінчука.

“Ні виборам на Донбасі, доки російські (військові) чоботи лишаються на українській землі”, – додав він. На думку АП, “домовленості на умовах Росії є неправильною політикою”.

Зазначимо, що саме колонака Пінчука стала причиною, чому Президент Петро Порошенко не відвідуватиме традиційний “український ланч” у Давосі (Швейцарія), організований Фондом Віктора Пінчука.

Читайте також:РОЗКРИТО ТАЄМНИЦЮ ЖИТТЯ ДОЧКИ ГРОЙСМАНА (ФОТО)

Джерело.

You cannot copy content of this page