fbpx

У Порошенка підтвердили отруєння нардепа Кононенка ртуттю

Він проходить детокс-програму без відриву від роботи.

Народний депутат з фракції “Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко дійсно отруївся ртуттю і зараз проходить лікування, підтвердив його колега по фракції Олексій Гончаренко.

“Йде шквал дзвінків з приводу отруєння Ігоря Кононенка. По-перше, це, на жаль, правда. Але, по-друге, вороги не дочекаються. І це головне”, – написав Гончаренко на своїй Фейсбук-сторінці в п’ятницю ввечері.
У той же час, джерело у фракції повідомило, що Кононенко “зараз проходить програму реабілітації, детокс-програму”.

Співрозмовник агентства також зазначив, що “це не вплине на роботу в парламенті, ні в партії, тому що факт отруєння стався набагато раніше і не позначився на роботі”.

За словами джерела, Кононенко не давав даному факту розголосу, “щоб уникнути будь-яких політичних інсинуацій навколо цього”.

Раніше в п’ятницю, 27 січня, інтернет-видання LB.ua опублікувало матеріал свого шеф-редактора Соні Кошкіної, в якому стверджувалося, що народний депутат з фракції БПП Кононенко в даний момент проходить лікування внаслідок отруєння ртуттю, яке у нього виявилося незадовго до Нового року. “Згідно з вердиктом лікарів, її вміст у крові перевищено в 50 разів”, – йдеться в статті Кошкіної.

Читайте також:У НАС МОЖУТЬ БУТИ ЧУДОВІ СТОСУНКИ З РОСІЄЮ, – ТРАМП

Джерело.

You cannot copy content of this page