fbpx
Дозвілля
У Олени Кравець відкрилося «друге дихання», вона розповіла, як справляється з двійнятами

Схоже з народженням діток у Олени відкрилося «друге дихання» і зірка почала «творити» ще з більшою силою і натхненням! Ми раді, що нарешті скоро побачимо Олену на своєму місці, проте бажаємо не виснажувати себе! Вона ж матуся трьох діток!

Трохи пізніше стало також відомо, як же сім’я Кравець назвала дітей. Зараз модно вибирати незвичайні імена. Але батьки не стали сильно напружуватися, і дали малюкам звичайні імена: дівчинку назвали Катею, а хлопчика – Іванком.

Крім того, довго в декреті зірка не затрималася. Олена Кравець знову вийшла на сцену: актриса з’явилася в півфіналі гумористичної передачі “Ліга сміху”.

Актриса в коментарі “Світського життя” зізналася, що їй з дітьми допомагають дві няні, однак Кравець подумує найняти ще і третю.

Читайте також:  Олена Кравець повернулася до роботи після народження двійні (фото)

“Бути мамою двох немовлят – це все догори дригом.

Світ обертається навколо них, звичайно. Так, недосип присутній. Але, я подумую над третьою нянею. Мені багато хто допомагає – і свекруха, і мама. У мене велика армія. Хочеться бути з дітьми, хочеться спостерігати за їх розвитком. Але хочеться і на роботу, тому що вона в задоволення. Напевно коли є бажання – знаходяться способи”, – говорить Олена Кравець.

Джерело.

Реклама

facebook