fbpx
Дозвілля
Олена Кравець повернулася до роботи після народження двійні (фото)

Багатодітна мама Олена Кравець взяла участь в зйомках півфіналу шоу «Ліга сміху».

39-річна Олена Кравець – актриса студії «Квартал 95», яка в середині серпня 2016 року стала багатодітною мамою, вирішила не затримуватися вдома і вже повернулася до своєї улюбленої роботи. Вона взяла участь у зйомках півфіналу шоу «Ліга сміху» і стала тренером команди «VIP Тернопіль». Це перше офіційне поява Кравець на публіці після народження сина і дочки. Олена всіх порадувала і показала, що дуже швидко прийшла в форму після появи двійнят!

Нагадаємо, що Олена Кравець стала мамою вдруге 15 серпня 2016 року, і як і очікувалося народила двійню – хлопчика і дівчинку. Імена для малюків, схоже, були заготовлені ще до їх появи, і приховувати їх Олена не стала – хлопчика назвали Іванком, а дівчинку Катею.

Олена перебуває у шлюбі з чоловіком і колегою по цеху Сергієм з 2002 року, а в родині підростає 13-річна дочка Марія, яка з кожним роком стає все більш точною копією своєї зіркової мами. Про другу вагітність Кравець стало відомо в квітні 2016- го, а незабаром вона сама підтвердила цю інформацію. За час вагітності Олена Кравець запустила власну лінію одягу для вагітних під назвою OneSize by Lena Kravets, яку сама демонструвала в якості моделі. На початку червня стало відомо, що Олена вагітна двійнятами, а вже в серпні малюки з’явилися на світ.

Читайте також: Хвора на рак Шеннен Доерті поділилася найщасливішим моментом свого життя

Джерело.kravets-na-roboti

facebook