fbpx
Без рубрики
У одному з українських гіпермаркетів продають новорічні гірлянди з символікою Російської Федерації (фотофакт)

У луцькому гіпермаркеті «Там-Там» продають новорічні гірлянди з символікою Російської Федерації.

Небайдужі лучани звернули увагу на те, що у гіпермаркет «Там-Там» завезли велику партію новорічних гірлянд з символікою російського державного прапора. Однак, адміністрація закладу спочатку ігнорувала це питання.

«Вирішив сьогодні зранку туди заїхати та розібратись у ситуації. Побачив ту саму картинку: цілий стелаж коробочок з прапорами Росії. Не повірив своїм очам!!!

Викликав адміністратора та менеджера, щоб пояснили, що це за непорозуміння у їхньому супермаркеті. Намагався ставити питання чемно, наскільки це можливо у даній ситуації.

Читайте також:ЦІННИКИ В КИЇВСЬКИХ СУПЕРМАРКЕТАХ ШОКУЮТЬ УКРАЇНЦІВ (ВІДЕО)

Пояснив, що взагалі-то Україна зараз перебуває у стані війни з Росією, і якщо вони цього не розуміють, то це їх мінус та мінус їхнього керівництва. Попросив вирішити оце викривлення реальності та прибрати коробочки з прапорами країни-агресора.

Адміністрація закладу після наполегливої дискусії визнала проблему і погодилась щодо недопустимості розміщення такої бридоти на прилавках.

Пообіцяли розібратися з цим мотлохом», – повідомив у коментарі власкору «Вголосу» депутат Луцької міськради від ВО «Свобода» Микола Федік.

Джерело.