fbpx
Без рубрики
Цінники в київських супермаркетах шокують українців (відео)

Цінники в столичних супермаркетах вражають. Однак кількість нулів після цифр не зупиняє заможних покупців. І хоча фахівці фіксують подорожчання овочів на чотири відсотки по Україні, київські ціни – далеко попереду.

Помідори по 699 гривень за кілограм на полицях столичного супермаркету викликали бурю емоцій в інтернеті.

“А що таке – нормальна ціна!” – сміються користувачі.

Це в той час, коли на ринках томати – по 20 гривень, а цілий борщовий набір – 100.

Але виявилося, що 700 гривень за помідори – ще не межа. Черрі по 870 гривень за кілограм. Все тому, що це нідерландський імпорт, пояснюють працівники. І на смак кращі.

За словами консультанта, привозять дорогі помідори часто, але невеликими партіями. А термін зберігання – всього п’ять днів. Потім нереалізовані овочі викидають. Тому і ціна така. Поряд з черрі – морква по 165 гривень. А ще солодка картопля по 245 і диня по 125, теж імпортні. На крупи націнка менша.

У самій же Європі овочі коштують від сорока до 150 гривень за кілограм на наші гроші. Крупи і макарони – теж близько півтори сотні. Для місцевих жителів, чия середня зарплата еквівалентна 40 тисячам гривень, це дрібниці.

“Купуючи овочі, фрукти я ніколи не дивлюся на цінник”, – сказала Фреджі, мешканка Брюсселя.

Втім, імпортні помідори зі скандальними цінниками в 700-800 гривень в українських маркетах зустрічаються все рідше.

Якщо раніше під дорогий імпортний товар була відведена поличка чи не в кожному супермаркеті, то зараз заморські продукти продаються тільки в деяких мережах в центрі столиці. Очевидно, через зростання валюти попит зменшився.

Читайте також: Ціни на продукти в Україні та Польщі: порівняльна таблиця

Джерело.

facebook