fbpx
Події
У обласній лікарні Івано-Франківська за зміну постільної білизни беруть 50 гривень

Сьогодні в мережі Фейсбук пані Марія Рудик оприлюднила інформацію про побори у обласній лікарні. Медики Івано-Франківської обласної лікарні навіть не приховують, що чиста постіль для пацієнтів є платною і називають ціну за зміну білизни, інформує Правда.іф.

«Не можу промовчати….Сьогодні відвідала в Івано-Франківській обласній лікарні, що на Пасічній, батька моєї доброї знайомої, і була пpибитa побаченим!!!

Білизна на якій лежав хвоpий була вся брудна і в плямах після перев’язок, в нього велика гнiйнa paна після опepaції, і нога не гoїться.

Коли я звернулася до санітарки , щоб поміняли білизну то вона мені сказала, що за заміну на чисту білизну треба платити 50 грн. в руки сестрі-господині, бо в них в лікарні приватна пралка і за прання білизни треба платити, за кожну заміну по 50 грн, а якщо хвоpий не заплатить то завідуючий мусить заплатити свої гроші!

Читайте також: У лікарні Кам’янського шість років живе бабуся, яка нічого про себе не пам’ятає(відео)

Це жaх і абсурд,… в обласній лікарні виявляється приватна пралка і з підприємцем уклали договір, так мені пояснив завідуючий в кicтково-гнiйнoму відділені. І от уявімо собі, хворий лежить місяць, в нього гнiйна paна і треба щодня міняти білизну ( по 50 грн)… Я розумію все, брак ліків, недофінансування, але щоб вже на прання білизни в обласній лікарні дерли гроші, бо там створили приватну пральну, це – абзац! А чому не працює лікарняна пралка?!!!», – йдеться у пості пані Марії.