fbpx

У Новому Калинові жінка викинула дитину з 5 поверху і вистрибнула сама

У понеділок, 26 вересня у місті Новий Калинів Самбірського району хвора на шизофренію жінка викинула свою 9-ти річну дитину з вікна житлового будинку на 5 поверсі і слідом вистрибнула сама. Про це повідомляє видання Galinfo.

Перед тим, як викинути дитину і вистрибнути у вікно, жінка намагалась проткнути собі груди ножем. Про це свідчать виявлені лікарями колоті рани.

За словами головного лікаря Самбірської ЦРЛ Степана Скирина, постраждала дитина отримала струс мозку і численні забої. На щастя, їй вдалося уникнути переломів. Дитину відправили у Львівську міську дитячу лікарню для комп’ютерного обстеження.

Хвора на шизофренію жінка перебуває у важкому стані. У неї струс мозку, перелом ребер, численні забої і больовий шок. Лікувати її будуть в Самборі.

У розмові зі священиком отцем Рисєем вона відмовилася від сповіді і причастя. Також розповіла священикові, що дитина захотіла бути з нею назавжди.

Це вже не перший стрибок душевнобольшой жінки. 4 роки тому вона вже стрибала з вікна тієї ж квартири. Тоді дитина як раз гуляла з батьком.

Читайте також: Шокуюча безсердечність: у київській лікарні знайшли занедбану лікарями однорічну сироту (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page