fbpx

У мережі опублікували фото закинутої дачі Віктора Ющенка в Карпатах: як вона зараз виглядає

В Карпатах біля села Татарів знаходиться дача колишнього президента України Віктора Ющенка. В 2005 – 2015 роках Віктор Андрійович тут відпочивав. А зараз там покинутий будмайданчик.

Про це повідомив львів’янин Андрій Риштун на своїй сторінці у Фейсбуці.
Дослідник опублікував фото дачі, з яких видно, що сюди давно ніхто не навідувався.

 

“Дача стоїть через річку попри дорогу на водоспад Гук. Хоч це і заповідна територія, але будуватися там можна. Адже раніше на місці дачі був хутір і жили люди. Зараз від хутора залишилася лише одна стара хата. А до дачі є міст зі шлагбаумом, електричні стовпи та охорона”, – йдеться у повідомленні.

“Ми прикинулися туристами що заблукали і прогулялися територією дачі. Тут суцільний будмайданчик. Дерев’яні будиночки, де колись жив Віктор Андрійович, знесли. На їх місці звели масивні конструкції з каменю та бетону. Вуликів теж вже немає, але дерев’яна церква ще залишилася”, – додав дослідник.

За його словами, будівництво тут почали масштабне, але потім чомусь закинули. Судячи з чагарників по території та моху на цеглі – років п’ять все стоїть точно.

Чому так сталося, що дачу Віктора Ющенка покинули – наразі невідомо, місце зараз гниє та руйнується. А місце тут дуже красиве, тихе і затишне, – підсумували дослідники.

Фото: Андрій Риштун, Фейсбук

You cannot copy content of this page