fbpx
Дозвілля
“У мене здають нерви”: суддя “Х-Фактор” розповів чому розбив гітару учаснику проекту

Український музикант і суддя шоу “Х-Фактор” Дмитро Шуров, більш відомий під сценічним ім’ям “Піанобой”, прокоментував напад гнiву, в пориві якого розбив учаснику проекту гітару.

Про це пише “Обозреватель“.

Відповідним постом музикант поділився на особистій сторінці в Instagram.

“Здається, сьогодні був поки що найбрутaльніший кастинг Щодо інциденту з гітарою: 1. Хлопець одразу ж отримав нову гітару. 2. У своєму житті я рoзтрoщив, як мінімум, два власних концертних піаніно, а також спaлив, розчaвив та рoзбив щонайменше чотири чужих. Я рок-музикант, а не Джастін Бібер”, – підкреслив Шуров.

“Коли ТАКЕ роблять з музикою, у мене здають нeрви”, – пояснив він.

Підписники музиканта розділилися на два табори. У той час як одні змогли зрозуміти вчинок співака, інші називають його неповагою до учасника шоу.

привіт всім, здається, сьогодні був поки що найбрутальніший кастинг) щодо інциденту з гітарою: 1. Хлопець одразу ж отримав нову гітару. 2. У своєму житті я розтрощив, як мінімум, два власних концертних піаніно, а також спалив, розчавив та розбив щонайменше чотири чужих. Я рок-музикант, а не Джастін Бібер. 3. Коли ТАКЕ роблять з музикою, у мене здають нерви. Love & Peace #pianoбой #noregrets #xфактор8 #xfactorukraine #love #peace #music

A post shared by Dmitry Shurov (@dmitry_shurov) on

Related Post

facebook