fbpx

“У мене одне громадянство”: Меладзе відповів на принципове питання

Відомий продюсер і композитор Костянтин Меладзе, який є також членом журі Національного відбору на Євробачення-2017, розповів, громадянином якої країни він є.

В інтерв’ю Karabas.com він підкреслив, що у нього лише одне громадянство – українське.

“Я живу в Києві. Ніякого іншого громадянства, крім українського (а до цього, як у всіх тоді, радянського), у мене ніколи не було. Я жив в Миколаєві в 1991 році, Радянський Союз розвалився, я отримав український паспорт. Діти мої теж живуть в Києві. Мама, тато, брат, сестра, племінники, племінниці – у Москві. І таких, як я, в Україні чимало. Народився в Грузії. Пісні мої популярні на всьому просторі колишнього СРСР. Ось так і живу”, – відзначив продюсер.

Також Меладзе запевнив, що в складні часи музика просто необхідна людям.

“Я вважаю, що музика – сфера діяльності, яка найбільш близька до Бога. Музику не можуть створювати ніякі інші істоти, крім людей. Музика несе мир, любов, вона приносить розраду. Звичайно, я в неї вірю. І вірю в те , що вона особливо необхідна в такі часи, як зараз”, – підсумував Меладзе.

Відзначимо, що раніше багато користувачів мережі висловлювали обурення участю Меладзе в українському нацвідборі на Євробачення, будучи впевненими, що продюсер має російське громадянство.

Читайте також:ГОВОРИ КРАСИВО: 15 УКРАЇНСЬКИХ СЛІВ, ЯКІ ЗАМІНЯТЬ НАШ СУРЖИК

Джерело.

You cannot copy content of this page