fbpx
Події
У Луганській області вагітна жінка померла на операційному столі

Лікарів судитимуть за неналежне виконання професійних обов’язків.

У Луганській області через смерть вагітної жінки судитимуть керівника і лікарів однієї з медичних установ регіону за неналежне виконання своїх професійних обов’язків.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що медичні працівники лікарні, в тому числі заступник головного лікаря і чотири завідувачі відділень, не вжили всіх необхідних організаційних і практичних заходів з лікування вагітної жінки, які не провели відповідні діагностичні дослідження, в результаті чого остання померла при проведенні операції”, – повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Читайте також: ФРАНКІВСЬКА ПОРОДІЛЛЯ КАЖЕ, ЩО У ПОЛОГОВОМУ ЇЙ ПРИШИЛИ МАТКУ ДО СЕЧОВОГО МІХУРА

Факт неналежного виконання зазначеними лікарями своїх професійних обов’язків підтверджений висновками комісійної судово-медичної експертизи та іншими доказами, здобутими в ході досудового слідства.

Прокуратурою Луганської області до суду направлено обвинувальний висновок у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником).

Медикам загрожує покарання у вигляді позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Джерело.

Реклама