fbpx
Перейти до вмісту

У Луганській області священика УПЦ МП засудили до 12 років позбавлення волі за передачу РФ відомостей про позиції ЗСУ у Сєвєродонецьку

Офіс Генерального прокурора України повідомляє, що одного із служителів Української православної церкви Московського патріархату засуджено на 12 років за коригування російського вогню по українських позиціях.

“У суді прокурори довели, що священник храму з Лисичанська надавав допомогу у веденні бойових дій збройним формуванням РФ проти української армії. З середини квітня 2022 року він збирав інформацію про чисельність та дислокацію техніки, а також озброєння ЗСУ у Сєвєродонецьку та в прилеглих до міста населених пунктах. Її передавав представникам армії країни-агресора через месенджер”, – розповіли у Генеральній прокуратурі України.

Підозрюваного затримали наприкінці ще квітня 2022 року.

“Дані він передавав у вигляді текстових повідомлень через месенджер “Телеграм”.

Отримана інформація використовувалася ворогом для визначення місцезнаходження цілей та подальшого їх вогневого ураження. Правоохоронці викрили та затримали обвинуваченого <…> Під час документування злочину у його телефоні виявлено переписку з представниками армії країни-агресора”, — йдеться у заяві представників Луганської обласної прокуратури.

Тепер його засуджено до 12 років позбавлення волі.

Позначки:

You cannot copy content of this page