fbpx
Події
У Києві побили відомого журналіста популярного інтернет-видання

Сергій Головньов впевнений, що за ним стежили від офісу. У Києві на Подолі був побитий невідомими головний редактор видання “БізнесЦензор” порталу “Цензор” Сергій Головньов. Про це повідомив сам журналіст на своїй сторінці в Facebook.

Напад стався 25 липня. Журналіст упевнений, що напад було сплановано, і було зроблено не з метою пограбування, оскільки цінних речей у Головньова не забрали. “Напали два типи. Все продумано. Один ішов спереду в капюшоні, прикриваючи обличчя рукою, косив під п’яного. Інший – позаду. Порівнялися, подачі з двох боків. Повалили на землю, відбуцали протягом хвилини і втекли. Мабуть, пасли від офісу”, – пише журналіст. Головньов зазначає, що заяву в правоохоронні органи написав, однак не розраховує на упіймання кривдників.

Редактор повідомив, що не отримав тяжких тілесних ушкоджень. “Це сталося вперше за більш ніж 10 років роботи в професії. І, звичайно, дякую, що не думали вбивати. Іншим колегам пощастило менше. Проте пригнічує думка про те, як легко і безкарно з тобою можуть зробити, що завгодно”, – резюмує потерпілий.

Більше читайте тут: НЕВІДОМІ У МАСКАХ ПОБИЛИ ЖУРНАЛІСТА У ЗАПОРІЖЖІДжерело.

Реклама