Політика
Невідомі у масках побили журналіста у Запоріжжі

Сьогодні, 24 травня, о 9:50 ранку невідомі у масках напали на журналіста Громадського ТБ Запоріжжя Анатолія Остапенка. Інцидент трапився в центрі міста в районі вул. Шкільної в Олександрівському районі. Журналіст прямував на роботу та недалеко від власного дому, його підрізала тоньована автівка без номерів, з неї вибігло троє чоловіків у масках, повалили Анатолія на землю та протягом кількох хвилин били його руками та ногами. Потім сіли в машину та зникли у невідомому напрямку. Нічого з цінних речей, за словами журналіста, нападники не взяли.

На місце одразу прибули поліцейські та медики. Правоохоронці опитали кількох очевидців, які стали свідками нападу. При попередньому медичному обстеженні журналіста, у нього констатували численні забиття та гематоми.

Читайте також: У Запоріжжі затримали дев’ятьох підозрюваних у викраденні людини (відео).

Відомості про подію внесені до Єдиного обліку. Серед версій, які розглядаються правоохоронцями, є і професійна діяльність потерпілого. Майно журналіста зловмисників не зацікавило. Попередня кваліфікація події – ст. 171 Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Сам журналіст Анатолій Остапенко пов’язує напад на себе з професійною діяльністю. Останнім часом він працював над кількома розслідуваннями щодо корупційних проявів посадовців Запоріжжя та області.

Нагадаємо, журналіст Анатолій Остапенко є одним із співзасновників Громадського ТБ Запоріжжя, політичний оглядач, розслідувач, автор та ведучий проекту “ХтоShow”.

З приводу інциденту колектив Громадського ТБ Запоріжжя звернувся до Президента України Петра Порошенка та Міністра МВС Арсена Авакова з офіційною заявою щодо якнайшвидшого розслідування побиття журналіста.

Читайте також: Запорізькі патрульні затримали “екстравагантну” дівчину (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook